شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل آلت تناسلی (لب های باز و پایین افتاده)

1. سلام
    من دختری 25 ساله هستم
    مجرد و بدون رابطه جنسی از مشکلی بزرگ در ناحیه تناسلی رنج می برم
    لبهای آلت تناسلی من به حالت بسته نیست بلکه اعضای تناسلی من به صورت افتاده به سمت پایین هست نمی دونم واقعا این یک بیماریه و آیا برای آینده و ازدواج من مشکل ساز هست یا نه؟
    و آیا راه درمانی دارم یا نه؟ می خوام بدونم در مورد رابطه جنسی من تاثیرگذاره و باید چه کار کنم
    ممنونم که به من کمک می کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. yasamin_yasi نوشته است: سلام
    من دختری 25 ساله هستم
    مجرد و بدون رابطه جنسی از مشکلی بزرگ در ناحیه تناسلی رنج می برم
    لبهای آلت تناسلی من به حالت بسته نیست بلکه اعضای تناسلی من به صورت افتاده به سمت پایین هست نمی دونم واقعا این یک بیماریه و آیا برای آینده و ازدواج من مشکل ساز هست یا نه؟
    و آیا راه درمانی دارم یا نه؟ می خوام بدونم در مورد رابطه جنسی من تاثیرگذاره و باید چه کار کنم
    ممنونم که به من کمک می کنید

سلام
    دوست عزیز همینطور که مدل چشم و ابرو و بینی افراد متفاوته ، شکل آلت تناسلی افراد هم یکسان نیست و تفاوت داره
    پس اینکه لبهای آلت تناسلی شما بحالت بسته نیست یک بیماری محسوب نمی شود و باید بدونید فقط شما نیستید که لب های این مدلی دارید
    اینکه روی رابطه جنسی شما تاثیر بگذارد خیر . ربطی خاصی ندارد . در مورد ازدواج اولا بگویم همه چیز سلیقه ای هست و اینطور نیست که همه از یک مدل خاص خوششان بیاید و اما همسر آینده شما هم انشاالله انقدر به بلوغ فکری رسیده باشند که وقتی شما رو بلحاظ روحی و معنوی می خواهند شریک زندگیشان بکنند دیگر به مدل لبه های آلت تناسلیتان فکر نکنند !!
    واقعا هم همینطور هست
    وقتی پسری دختر رو واقعا دوست داره ( و بلعکس ) دیگه به اینکه بینیش چه مدلیه فکر نمی کنه و ...
    پیشنهاد من اینه که این مساله رو بزرگ نکنید و خودتون رو همینطوری که هستید دوست داشته باشید

اما در نهایت اگر شکل ظاهری آلت تناسلیتون انقدر برای شما مشکل روحی ایجاد کرده که باعث اختلال در زندگیتون شده اونوقت می تونید با یک عمل جراحی زیبایی نسبتا ساده فرم ظاهری رو به شکل دلخواهتون در بیارید .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    دوست عزیزم نگران این موضوع نباش این را باید بدانی که همزمان با رشد تمام اندامها رشد وتغییر شکل برای اندام تناسلی وجود دارد.

4. منم این مشکل رو دارم.میخواستم بدونم میشه  قبل از ازدواج هم اقدام به عمل زیبایی کرد؟یعنی به بکارت آسیبی نمیرسونه؟
    و آیا اگه میشه در این صورت ممکنه همسر آینده من بفهمه که من عمل زیبایی روی آلتم انجام دادم؟
    ممنون میشم جوابمو بدین

5. homay نوشته است: منم این مشکل رو دارم.میخواستم بدونم میشه  قبل از ازدواج هم اقدام به عمل زیبایی کرد؟یعنی به بکارت آسیبی نمیرسونه؟
    و آیا اگه میشه در این صورت ممکنه همسر آینده من بفهمه که من عمل زیبایی روی آلتم انجام دادم؟
    ممنون میشم جوابمو بدین

سلام

شدنش که میشه و ربطی هم به بکارت نداره اما اگر سنتون کمه برخی از متخصصا بخاطر دوری از گرفتاری های احتمالی بعدیش بدون اجازه والدین اینکار رو نمی کنن ولی منع قانونی نداره به بکارتم آسیب نمیرسه
    و خیلی هم بعیده که همسرتون متوجه این موضوع بشه مگر اینکه خودتون بهش بگید

توصیه می کنم اینکار رو نکنید
    ازدواج کنید و اگر لازم بود اونوقت اقدام کنید . باور کنید مساله مهمی نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. این از نگرانی های بی موردیه که خیلی از خانمها دارن ...

مطمئن باشید شکل ظاهری آلت شما از کمترین اهمیت ممکن برای همسرتون برخوردار خواهد بود ! ... و اگر خودتون رو آزار میده .. بهتره بذارید بعد از ازدواج و با نظر شوهرتون عمل رو انجام بدید ..

باز هم میگم کسی که واقعا شما رو دوست داشته باشه .. هیچ اهمیتی به این چیزها نخواهد داد ... و جای نگرانی نداره ...

7. با توجه به اینکه شما میفرمایید این مورد طبیعیه پس چرا توی بعضی کتابها یا بعضی سایتها من خوندم که بر اثر نزدیکی و زایمان لبهای بزرگ از هم جدا میشوند و فکر میکنم دختر خانومهایی که این سوال رو میپرسند و به قول شما به نوعی نگرانند روی این حساب باشه! حالا این حرف صحت داره؟یا نه

8. sabze نوشته است: با توجه به اینکه شما میفرمایید این مورد طبیعیه پس چرا توی بعضی کتابها یا بعضی سایتها من خوندم که بر اثر نزدیکی و زایمان لبهای بزرگ از هم جدا میشوند و فکر میکنم دختر خانومهایی که این سوال رو میپرسند و به قول شما به نوعی نگرانند روی این حساب باشه! حالا این حرف صحت داره؟یا نه

بر اثر نزدیکی و زایمان هیچ تغییری در لب های تناسلی ایجاد نمی شود و اغلب خانمهایی هم که در این مورد سوال کرده اند مجرد می باشند و در حقیقت دچار نوعی وسواس در مورد اندامشون شده اند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید