شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگی ناخواسته

1. [با سلام
    من برای عقد 7 شبی قرص خوردم و عادت ماهیانه خودم را عقب انداختم وبه قرص را که رها کردم 3 روز بعد پریود شدم یعنی حدود 10 روز بعد از موعد اصلی
    درروز پنجم با همسرم رابطه داشتم
    که دخولی نبوده و باکره هستم
    فقط با کشیده شدن آلت همسرم احساس خیسی کردم که به علت وجود مایعات قبل از منی بود
    بعد هم مایع منی را وقتی به ارگاسم رسید به روی کمرم ریخت که احتمال کمی هست که به پایین رفته باشد
    می خواهم بدانم تا چند درصد احتمال حاملگی وجوددارد؟
    آیا لازم است از روش اورژانس استفاده کنم؟با اینکه درروز ششم قاعدگی هستم و هنوز خونریزی دارم.rzm2004@gmail.com
    ممنون می شم اگر کامل جواب بدین
    به جوابتون نیازفوری دارم
    ممنونم

2. rahanaji

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دوست عزيز

من پزشک نيستم ولی مطمئنم که قرص خوردن با اين روش يعنی دشمنی صرف با وجود خودتان. شما تمام سيستم بدنی خود را بهم خواهيد ريخت. چه بسا اگر در آينده به اين روش قرص خوردن خود ادامه دهيد کارکرد دستگاه زنانه خود را ناقص خواهيد کرد. حتما بايد يک دوره قرص را کامل بخوريد. بعد هم با توجه به اينکه خونريزی داريد  بعيد است در دوره تخمگذاری باشيد

3. سلام
    با توجه به اطلاعات داده شده احتمال بارداری در شما صفر است.

4. با سلام
    زمان ها ی شروع قاعدگی من در روزهای
    ششم ، سوم ، یکم ،بیست و نهم،بیست و هفتم ،بیست و پنجم ،بیست و ششم، بیست و هفتم ،بیست و ششم،بیست و هفتم،بیست و یکم،سی ویکم
    ماه بوده
    که آخرین دوره با حدود خوردن هفت قرص و بعد از رها کردن قرص سه روز بعد پریود شدم به همین دلیل 10 روز از موعد اصلی دیرتر شده
    حالا می خوام ببینم  زمان تخمک گذاری کی هست؟
    واگردرروز پنجم قاعدگی بار آخر نزدیکی داشته باشم امکان حاملگی بوده یا نه؟
    و اینکه با عقب انداختن پریود ممکنه زمان تخمک گذاری در موقعی که پریود هستیم بیفته؟
    اصلا موقع خونریزی تخمک گذاری هست؟
    درضمن می خواستم بدونم قبل از ارگاسم درزنان مایع هایی که اززن خارج می شود وبرای آماده سازی واژن است نجس است و غسل دارد؟
    خواهش می کنم کمکم کنید

5. سلام.
    دوست عزیزم با توجه به اطلاعاتی که شما دادید، احتمال بارداری بسیار کم است. به همین راحتی هم آدم حامله نمیشه. به نظر من نگرانی شما کاملا بی مورده و بیشتر از یک تلقین نشات میگیره. ولی بنا بر سفارش دوست دیگرمون سعی کنید حتما قرصهاتون رو درست مصرف کنید و از عقب و جلو انداختن قاعدگی تا حد ممکن خودداری کنید.

6. سلام شما یک دوره پریود طبیعی 28 روزه دارید.
    دوره تخمک گذاری 14 به اضافه و یا منهای 2 روز است. شما با نزدیکی در روز 5 بعد از پریود, حامله نیستید.
    تخمک گذاری هرگز در زمان پریود صورت نمیگیرد.

در مورد غسل و ... سررشته ندارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام.
    اقا کامبیز کلیه اطلاعت مفید رو دادند. در ادامه باید بگم که:
    ترشحات پیش از ارگاسم در بدن زنان از جمله ترشحات دارای باکتریهای مفید برای اندامهای تناسلی زن می باشد. اما با گذشت زمان باکتریهای مفید موجود در این ترشحات عملا به باکتریهای مضر و مخرب تبدیل می شوند.
    پس:
    این ترشحات نجس نیستند ولی حداکثر بعد از گذشت 1 روز باید مقادیری از ترشحات که در بیرون واژن وجود دارد پاک شود تا محیط برای ترشحات مفید جدید آماده گردد.

در ضمن ترشحات پیش از ارگاسم مشمول غسل نمی شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید