شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت واژن و کاهش میل جنسی و آسیب بافتی

1. سلام وقتتون بخیر، عنوان سوالم احتمالا تکراریه ولی تو انجمن گشتم و مطالعه کردم ولی پاسخمو پیدا نکردم. ممنون میشم لطف کنید مطالعه کنید و به بنده پاسخ بدین🙏
    ۲ ماه پیش زمانی ک پریود شدم از ی دستمال کاغذی نامرغوب برای خشک کردن ناحیه تناسلی استفاده کردم و در اون ناحیه دچار عفونت و خارش شدید شدم که از یکسری درمان خونگی و دارویی برای درمانش استفاده کردم  ( خونگی فقط دو دفعه نمک و اب ولرم قاطی کردم شست و شو دادم و داخل تشت اب نمک نشستم, دارویی هم پماد تریامسینولون ان ان و کلوتریمازول و قرص فلوکونازول) بعد از یک هفته خوب شدم اما ی مشکلی برام پیش اومد.
    میل جنسیم برای یک ماه به صورت کامل ازبین  رفت اصلا تحریک نمیشدم نامزدم چندباری تو اون تایم تلاش کرد ولی انقدر اون ناحیه رو دستکاری کرد که بشدت حساس و دردناک شد ( اینم بگم ک رابطه جنسیم بصورت خارجی و از ناحیه کلیتوریس بود دخول نداشتم) دیدم اینجوریه گفتم حتما به دلیل عفونت ملتهب شده‌ و دیگه نباید باهاش کاری داشته باشم. یک ماه صبر کردم شاید تو اون مدت فقط یبار دیگه رابطه داشتیم ولی اکثرشو تو استراحت بودم ، بعد از این ک مجدد پریود شدم و پریودم به اتمام رسید کم کم میل جنسیم برگشت اما ارضا شدنم از ناحیه کلیتوریس نسبت به گذشته خیلی طولانی شده حس میکنم تو اون بازه ای ک عفونت داشتم و دچار التهاب بودم زیاد دستکاری شد و آسیب دید Sad(
    الان نگرانم نمیدونم باید چکار کنم.
    دوهفته قبل برای اولین بار دخول کامل داشتیم ، هرچند شاید هنوز زود باشه برای نتیجه گیری چون کلا ۵ بار رابطه با دخول کامل داشتیم که ۴ بار اولش درگیر درد و سوزش بودم.یعنی فقط یکبار رابطه کامل داشتیم که بدن من آماده بود و ریلکس بودم و دردی نداشتم، ولی به نظر میاد من از طریق واژن ارضا نمیشم نه که بگم چیزی حس نمیکنم برام خیلی لذتبخش و تحریک کنندس حس عالی داره حس میکنم دارم به اوج میرسم  ولی متاسفانه تو همون نقطه اوج میمونم و ب  ارگاسم نمیرسم و همش استرس میگیرم ک چرا ارضا نمیشم نامزدم خسته شد و همین منو میکشونه پایین ، حالا اون بنده خدا هیچی نمیگه تمام تلاششو میکنه ، الان مشکلام دوتا شد نه از طریق واژن ارضا میشم و نه از طریق کلیتوریس( اگر بشم خیلی طولانی و خسته کنندس)، چند دفه اخیر ک امتحان کردیم انقدر طولانی میشد تلاش برای به ارگاسم رسوندن من که بدنم خسته میشد و در نهایت دوباره در ناحیه کلیتوریس دچار درد شدم با اینکه از لوبریکانت هم استفاده کردیم ک خشک نباشه و من به ارگاسم نرسیدم و انقدر عصبی و ناراحت شدم که به گریه افتادم که من چه مرگم شده.
    الان از لحاظ روانی خیلی فشار رومه، نمیدونم چم شده ، نمیدونم باید چکار کنم،همش میترسم تا همیشه همینطور بمونه Sad(
    خیلی تلاش کردم تو اون لحظات ذهنمو رها کنم موفق هم شدم رها کردم ولی ارضا نشدم. شاید هنوز برای واژن باید وقت بیشتری بزارم که باهاش آشنا بشم چون تازه دخولو شروع کردیم ولی از بابت کلیتوریس و دردش و کم شدن تحریک پذیریش واقعا نگرانم و میترسم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید