شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دل درد عجیب !

1. سلام آقای دکتر
    من با نامزدم دو بار رابطه ساده داشتیم ، هیچ قصدی هم برای نزدیکی کامل نبود و انجام هم نشد ، انزال هم صورت نگرفت ، نکته عجیب در هر دو بار این بود که دفعه اول چند ساعت بعد و دفعه دوم فردای آن روز زیر دل خانمم از داخل درد گرفت و 24 تا 48 ساعت ادامه داشت . اگر ممکن است علت این درد رو بفرمائید.
    با تشکر

2. chatpesar نوشته است: سلام آقای دکتر
    من با نامزدم دو بار رابطه ساده داشتیم ، هیچ قصدی هم برای نزدیکی کامل نبود و انجام هم نشد ، انزال هم صورت نگرفت ، نکته عجیب در هر دو بار این بود که دفعه اول چند ساعت بعد و دفعه دوم فردای آن روز زیر دل خانمم از داخل درد گرفت و 24 تا 48 ساعت ادامه داشت . اگر ممکن است علت این درد رو بفرمائید.
    با تشکر

سلام،
    درد شکم علل بسیار مختلف و متفاوتی دارد که معاینه بالینی نقش عمده ای در تشخیص علت خواهد داشت ولی این دل درد با رابطه ای که شما توصیف کردید ارتباطی ندارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون از پاسخ سریعتون
    عرض کنم که آیا این دل درد که توضیح دادم ، می تونه از نوع رابطه باشه؟ اینکه شما فرمودید کاملاً متین ولی چرا قبلاً نبوده و حالا در عرض 10 روز بعد از 2 بار رابطه ساده بوجود آمده ؟ آیا کسی که باردار میشه هم همچین دردی رو داره ؟

4. سلام. با اجازه اقای دکتر. شما ذکر کردید که تو این رابطه انزال صورت نگرفته اگر منظورتون اینه که خارج شدن منی اصلا صورت نگرفته بالطبع امکانی واسه بارداری وجود نداره. نکته دوم اینکه گفتین این دل درد 2بار و پس از 2 نزدیکی بوجود اومده ممکنه ناشی از هیجانات جنسی ایشون و یا عدم ارضا شدنشون باشه.

5. ممنون از PS_LoveKaKa
    جناب آقای دکتر نظر شما چیه ؟ این رو به این خاطر می پرسم که همیشه امکان وجود اسپرم در پیش آب هم هست. آیا این دل درد ها از هیجانات جنسی هستش یا از عدم ارضا شدن؟

6. با اجازه دكتر
    دوست عزيز ما هم اين مشكل رو داشتيم
    شما اگر خودت قصد ارضا شدن نداري ختي اگر هم دخول صورت نمي گيره با تحريك دست همسرت رو ارضا كن چون دقيقا به خاطر ارضا نشدن هست

7. با اجازه از آقای دکتر و دیگر دوستان
    همونجوری که دوست عزیزمون اشاره کرد به خاطر وجود هیجانات و ارضا نشدن کامل هست فقط اینو اضافه کنم که در مردان هم ممکنه در اثر تحریک و ارضا نشدن درد شکم و بیضه و زیر بیضه ایجاد شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید