شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش ادرار, تکرر ادرار, خون ریزی موقع نزدیکی به خاطر چیه؟

1. سلام.
    منو مي بخشيد كه سئوالم رو دوباره تكرار كردم. البته به خاطراين بود كه عنوان مناسبي براي اون انتخاب نكرده بودم و سئوال خودم رو اصلاح كردم.
    نامزد من (البته عقد كرديم) 16 هر ماه پريود ميشد البته هميشه منظم نبود.از 16 ارديبهشت ايشون پريود نشدن يعني حدود 3ماه. در طول اين مدت سوزش ادرار و تكرر ادرار شديد داشتند. 1-2 سال هم هست كه دماي بدنشون هميشه بالاست. سابقه كم خوني و افت فشار خون هم دارند.
    حدود 1 ماه پيش رابطه جنسی داشتيم و در موقع رابطه جنسی مايع سفيد رنگي روي آلتم اومد و  در موقع رابطه جنسی خونريزي داشتند..اين مسئله چند دفعه تكرار شد و به خاطر پريود نشدن به دكتر مراجعه كرديم. سونوگرافي انجام داديم وقتي به دكتر نشون داديم گفتن رحم از حد طبيعي بزرگتره و احتمال 90% حامله هستند ولي ممكنه اشتباه شده باشه و براي اطمينان بيشتر بايد آزمايش hcg انجام بدن.نمي دونيد چي كشيديم تا جواب آزمايشو گرفتيم 1 روز طول كشيد با ترس و لرز آزمايش رو انجام دادن و جواب(8/0) هشت دهم بود و دكتر گفتن جواب منفي و باردار نيستن و يه مقدار خيالمون راحت شد ولي هنوز نگران مسائل گفته شده هستم. اخيرا هم دماي بدنشون شديدا بالا ميره و خونريزيهاي بسيار تيره رنگ و با مقدار كم دارن.
    خواهش ميكنم راهنماييم كنيد خيلي نگران هستم.
    علت اين مشكلات چيه؟
    در ضمن از سايت خوبتون تشكرميكنم چون با خوندن مطالب اون تصميم گرفتيم رابطه جنسی رو بزاريم بعد از ازدواج .
    دوباره معذرت خواهي ميكنم كه سئوالم تكراريه. متاسفم.
    ممنون

2. xzibit نوشته است: سلام آقای دکتر.
    نامزد من 16 هر ماه پریود میشد, البته بعضی وقتها منظم اتفاق نمی افتاد. الان حدود 3ماه که پریود نشده یعنی از 16 خرداد تا حالا. حدود 1 ماه پیش هم رابطه جنسی داشتیم, برای پریود نشدنش رفتیم پیش دکتر سونوگرافی نوشتند انجام دادیم جوابو گرفتیم, دکتر مربوطه گفتند رحم از حد طبیعی بزرگتره پس احتمال حاملگی تا 90% وجود داره ولی ممکن جواب سونوگرافی اشتباه باشه و برای اطمینان بیشتر تست خون hcg برید. انجام دادیم جوابش هشت دهم بود (8/0) و گفتند که حامله نیستن و جواب منفی.
    در ضمن ایشون چند ساله که از دمای بالای بدن خودشون شکایت میکنند و متاسفانه به دکتر مراجعه نکرده اندو این روزها شدیدتر هم شده و حدود 4-5 ماه پیش سوزش ادرار شدید و تکرر ادرار به مدت 1 هفته داشتن. بعضی وقتها هم لکه های خون می بینند.
    دلیل پریود نشدن ایشون چیه؟ و این علائم نشونه چیه؟
    خیلی نگرانم کرده.
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین

سلام
    احتمال عفونت و کیست در نامزد شما هست شما حتما به یک متخصص جهت معاینه و انجام آزمایشات لازم مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید