شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چروک بودن آلت تناسلی

1. با سلام و خسته نباشید
    من زن 23 ساله ای هستم و وزنم 48 کیلو چروک بودن لبه های آلت تناسلی ام بسیار برایم آزار دهنده است می خواستک بدانم چاره ای برای این مشکل وجود دارد یا پایین بودن وزنم باعث این مسئله است؟
    یک سوال دیگه هم داشتم آیا نزدیکی از مقعد برای زن خطرناک است ؟  
    متشکرم .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hedie نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من زن 23 ساله ای هستم و وزنم 48 کیلو چروک بودن لبه های آلت تناسلی ام بسیار برایم آزار دهنده است می خواستک بدانم چاره ای برای این مشکل وجود دارد یا پایین بودن وزنم باعث این مسئله است؟
    متشکرم .

عزیزم این حالت طبیعی هست و جای نگرانی نداره معمولا قسمت لبهای تناسلی خانمها بعد از زمان کودکی تغییر شکل پیدا میکنه و دیگه مثل کودکی نیست و هر چه برزگتر بشید بیشتر هم میشه. ربطی به وزنتون نداره
    نزدیکی از مقعد برای خانمها ضرر داره اگر زیاد صورت بگیره و بدون آمادگیه کامل باشه و با زور. باعث بیماری های گوارشی میشه و یا مشکلات دفعی صورت میگیره.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. hedie نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    متشکرم .

سلام
    در مورد سوال دومتون چیزی بیشتر از آنچه بهتون گفته شد ندارم
    در مورد سوال اول
    ببین دوست عزیز در وهله اول باید توصیه کنم حساسیت روی این مسائل رو کنار بذارید و بدونید که اندام هرکسی مشخصات خاص خودش رو داره و این دلیل نمیشه که کسی که فرضا موهاش ریخته یا اونی که ابروهاش کم پشته بخواد زندگی رو کنار بذاره و خودش رو در قبال چیزی که هیچ نقشی درش نداشته سرزنش کنه
    مثل همیشه توصیه می کنم خودتون رو همینطور که هستید دوست بدارید و به تواناییهاتون توجه کنید و به اینکه چروک بودن یا نبودن اون ناحیه هیچ نقشی در آینده شما و انسانی که هستید نخواهد داشت
    ولی همیشه در کنار این جریان
    یک راهنمایی هم دارم
    برای کسانی که فکر می کنن چون موهاشون ریخته دنیا به آخر رسیده و باید از زندگی جدا بشوند توصیه می کنم اول به مشاور مراجعه کنند و اگر نتیجه نگرفتند خب تبعا به موسسات ترمیم و یا کاشت مو مراجعه کنند و به زندگی برگردند
    در مورد شما هم به همچنین
    توصیه اولم اینه که خودتون رو دوست بدارید و یاد بگیرید بابت چنین مسائلی غصه نخورید . در زندگی برای غصه خوردن سوژه باندازه کافی هست
    ولی درنهایت شما با مراجعه به متخصص زنان و راهنمایی خواستن اگر نیازی بود به یک متخصص زیبایی مراجعه می شوید و با جراحی نسبتا ساده ای اندامتون به شکل دلخواه در میاد
    اما توصیه می کنم بخاطر یک وسواس ذهنی خودتون رو به تیغ جراحی هرچند کوچک و ساده نسپارید
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید