شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خیانت شوهر

1. من یک زن شوهر دار با یک فرزند دختر هستم مشکلی دارم وآن خیانت شوهرم به منه من با وجودی که تمام نیاز های شوهرم را برآورده می کنم از نظر جنسی و از نظر روحی واز نظر ظاهر خیلی زیاد به خودم می رسم ومحیط خانه را جوری فراهم می کنم که احساس آرامش کند ولی باز هم شوهرم به من خیانت می کند و دوست دارد به غیر از من با زنان متعددی باشد سوال من از آقایونی که این مطلب را می خوانند اینه که بنویسند آیا این که می گویند مردها تنوع طلب هستند این تنوع را در نزدیکی می دانند ویا چیز دیگر من حتی سعی می کنم تنوع ظاهری را هم در صورتم رعایت کنم ولی نتیجه نداد و به من کمک کنید چه کار کنم خیلی از زندگی سیر شده ام و علاقه ی من به شوهرم روز به روز داره تبدیل تنفر می شه

2. 2san22 نوشته است: من یک زن شوهر دار با یک فرزند دختر هستم مشکلی دارم وآن خیانت شوهرم به منه من با وجودی که تمام نیاز های شوهرم را برآورده می کنم از نظر جنسی و از نظر روحی واز نظر ظاهر خیلی زیاد به خودم می رسم ومحیط خانه را جوری فراهم می کنم که احساس آرامش کند ولی باز هم شوهرم به من خیانت می کند و دوست دارد به غیر از من با زنان متعددی باشد سوال من از آقایونی که این مطلب را می خوانند اینه که بنویسند آیا این که می گویند مردها تنوع طلب هستند این تنوع را در نزدیکی می دانند ویا چیز دیگر من حتی سعی می کنم تنوع ظاهری را هم در صورتم رعایت کنم ولی نتیجه نداد و به من کمک کنید چه کار کنم خیلی از زندگی سیر شده ام و علاقه ی من به شوهرم روز به روز داره تبدیل تنفر می شه

دوست عزیز با کمال ناراحتی خدمتتون میگم که میشه کاری کرد در ناامیدی بسی امید هست اما راهشو خودتون باید پیدا کنید.
    با سبک سنگین کردن رفتارهای همسرتون
    اول از همه ببینم شما این سایت و مقاله هاشو درباره خیانت مطالعه کردید همین کلمه را در نوار جسنجو بنویسید به جواب میرسید
    اما این درست هست که بعضی از اقایون تنوع طلبند ولی باید ببینید که اقای شما در این جرگه قرار میگیرند یا نه
    شما به خاطر دخترتون هم که شده نباید صحنه را خالی کنید و دلسردی با وجود اینکه امری طبیعی هست اما نباید مانع شما بشه
    مطمئن باشید خیلی ها درگیر این مشکل می شوند اما حلش میکنند
    اما من فکر میکنم مردهایی که معمولا زیادی نگاه میکنند به هر خانمی زیادی میخ هستند و  تمایل به دیدن فیلمهای رابطه جنسی در انها زیاده و زیادی از همسرشون میخواهند که شبیه کس دیگری باشند تنوع طلبند معمولا با این اقایون کار کمی سخت هست
    اما اگر همسر شما اینگونه نیست یا اگر الان هست اولش اینگونه نبوده  تبریک میگم که کارتون راحت تر است
    و اینو مطمئن باشید  همسری که میره سراغ فرد دیگری حتما چیزی در او دیده که در همسر خودش ندیده و شما میتونید پیداش کنید اون عامل را
    دوست عزیز بحث زیاده اما شما هنوز نوع خیانت همسرتون را نگفتید که در چه حدی هست مثلا در حد شک شما یا گفتگوی همسرتون یا دیدار و غیره
    فعلا مجالی نیست فرصت بعدی بیشتر توضیح می دهم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید