شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حالت تهوع حین مصرف سیپروترون کامپاند

1. سلام آقای دکتر.
    من به علت تنبلی تخمدان سیپروترون کامپاند و گلوکوفاژ می خورم . هرشب بعد خوردن سیپروترون کامپاند تا نزدیکای صبح حالت تهوع دارم . به پزشکم هم گفتم ایشون گفتن بعد یکماه مصرف حالت تهوع از بین میره . ولی من الان 4 ماهه این دارو رو می خورم و هرشب حالت تهوع دارم . دیگه خسته شدم . خواهش می کنم یه دارویی بگید که همراه این دارو بخورم حالت تهوع نداشته باشم . در ضمن هر وعده که گلوکوفاژ می خورم حالت بی حالی دارم . یعنی تا سه چهار ساعت بی حال می شم .
    علت چیه ؟
    با تشکر

2. helen68 نوشته است: سلام آقای دکتر.
    من به علت تنبلی تخمدان سیپروترون کامپاند و گلوکوفاژ می خورم . هرشب بعد خوردن سیپروترون کامپاند تا نزدیکای صبح حالت تهوع دارم . به پزشکم هم گفتم ایشون گفتن بعد یکماه مصرف حالت تهوع از بین میره . ولی من الان 4 ماهه این دارو رو می خورم و هرشب حالت تهوع دارم . دیگه خسته شدم . خواهش می کنم یه دارویی بگید که همراه این دارو بخورم حالت تهوع نداشته باشم . در ضمن هر وعده که گلوکوفاژ می خورم حالت بی حالی دارم . یعنی تا سه چهار ساعت بی حال می شم .
    علت چیه ؟
    با تشکر

سلام
    شما دچار عوارض جانبی سیپروترون کامپاند شده اید
    می تونید از b6 استفاده کنید و امیدوارم موثر باشه

در نهایت اگر این حالت تهوع شدید و غیرقابل تحمل هست بهتره با پزشکتون مشورت کنید . بد نیست فشارخونتون رو هم چک کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید