شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جلوگیری ازبارداری برای مردان

1. خانم بنده دارای کک ومک است والان یک ساله که تحت درمانه و خوب شده ولی دکترش اون را از مصرف قرصهای هورمونی منع کرده.خواستم بدانم روش جلو***ی غیرهورمونی به جز کاندوم وجود داره یه نه؟برای مردقرصی که از بارداری جلوگیری کنه هست؟

2. سلام دوست عزیز
    تا اونجایی که من میدونم نه خیر راه جلوگیری که از طرف شما باشه دیگهچیزی نیست که بشه به عنوان جلوگیری موقت ازش استفاده کرد ، راه دیگه هستکه فکر نمیکنم راه مناسبی باشه که اونم بستن لوله‌های شماست .
    به هر حال خوشحال می‌ شدم کمکی‌ کرده باشم موفق باشی

3. سلام !
    دوست عزيز اگر هنوز قصد بچه دار شدن نداريد راه حلهايي علاوه بر استفاده از كاندوم هست مثلا" بررسي كردن دوره پريودي و تخمين زدن دوره تخمكگذاري خانمتون كه معمولا" بين 12 الي 15 روز بعد از سيكل پريودي صورت ميگيره كه سعي كنيد اون موقع نزديكي نداشته باشيد در ضمن اگر خواستيد وازكتومي انجام بديد  واسه عمل وازكتومي حتما" با پزشك مشورت كنيد به نظر من اگر انجام نديد خيلي بهتره چون اون كار هم مشكلات خاص خودش رو داره !

4. با سلام <xml><o></o>

دوست گرامی چون در این مواقع(اگر بخواهیم از کاندوم و یا قرص ویا...استفاده نکنیم) جلو گیری با اطمینان بیشتر، مربوط به مرد میشه لذا پیشنهاد میکنم هنگام انزال، از ریختن منی داخل مبهل ویا اطراف دهانه واژن  خودداری کنید. شاید کمی اینکار موجب ارضای ناقص شما و یا همسرتان بشه ولی راه قابل اطمینانی است.<o></o>

در مورد عمل وازگتومی هم باید بگم که انجام این عمل منوط به داشتن حداقل 2 فرزند و رضایت کتبی همسر بوده و از طرفی دیگر در بعضی از آقایان پس از گذشت چند سالی ، موجب سرد مزاجی و یا پشیمانی میگردد. لذا بهتر است از شر آن بگذرید.<o></o>

موفق باشید. <o></o>

<o> </o>

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. اگه خودتون با کاندوم مشکل دارین از کاندوم های زنانه استفاده کنید.ویا اگر هم از روش منقطع استفاده میکنید مراقب روزهای تخمک گذاری باشید

6. سلام

توصیه اصلی من استفاده از کاندوم هست و یا قرصهای پیشگیر با عوارض کمتر مثل یاسمین و ...

اما اگر هیچکدوم اینها شدنی نیست
    و اگر همسرتون قبلا زایمان داشته اند می توانند از " IUD " استفاده کنند .

البته روشهای دیگری هم هست که دوستان اغلب اشاره کردند اما ضریب شکست آنها واقعا بالاست . درصورت نبودن مشکل خاصی ، آیودی روش خوبیست ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید