شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر زعفران در دوران حاملی واقعی هست یا نه؟

1. سلام به همه اعضا و جناب دکتر صادقی

من امروز از یکی از دوستانم شنیدم که زعفران باعث سقط جنین میشه ، بطوری که خانم حامله حتی نباید به زبونش هم بزنه!!
    میخواستم بدونم آیا حقیقت دارد؟ یا نه؟

خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه........

با تشکر
    عید همه مبارک

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. بله درست شنيدين زعفران در سه ماهه اول بارداري به خاطر تشكيل اندام جنين باعث سقط جنين ميشه.ولي بعد از اون مشكلي نداره.(اينطور كه پزشكا ميگن)البته خطر سقط در اوايل بارداري خيلي بيشتره.

3. بله زعفران در زمان قدیم برا سقط استفاده میشد ولی نه مقدار کم ان که مثلا برا برنج استفاده میشه....باید مث چای دم کنی و بخوری

4. سلام

از دوستان وجناب آقاي دكتر يه سوال در همين مورد دارم، اگر فردي كه حامله است زعفران بخورد نه كم بلكه زياد ؛ اگه جنين سقط نشد امكان ناقص شدن جنين وجود دارد يا نه؟و ايجاد مشكل در چه حد يا به چه نوعي خواهد بود؟

باتشكر

با آرزوي شادي براي تمام هم ميهنانم

5. نه اگه سقط نشه مشکلی ایجاد نمیشه ...اتفاقا مث پروژسترون جنینو تو جاش محکمتر میکنه...مگر اینکه با سونو مشخص بشه رشدش متوقف شده....در اینصورت باید کورتاژ بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوستان
    در زمان های گذشته .......از دم کرده زعفران و رازیانه برای سقط جنین بهره میبردند....
    البته در 3 ماه اول کارساز...و مصرف روزانه
    چای زعفران ......خاصیت غم زدایی.....از بین بردن افسردگی رو نیز داره و ایجاد خنده میکنه...
    یادتون باشه با لب زدن به زعفرون خطری جنین و مادر رو تهدید نمیکنه
    ولی بهتر در دوران 3 ماه زعفران مصرف نشه.......
    البته اویشن شیرازی هم این خاصیت رو تا حدودی داره.......و ازون هم برای سقط جنین استفاده میکردند......

7. سلام زعفران به خاطر طبع بسیار گرمی که داره مصرفش در 3ماهه بارداری توصیه نمیشه ودمکرده آن برای سقط جنین استفاده میشه ولی با این حال دوستم یه بارداری ناخواسته داشت وبه مدت 1ماه هرروز دمکرده زعفران خورد ولی خدا روشکر بچه اش سقط نشد و دوست من مرتکب گناه بزرگی نشد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. با سلام

آقای دکتر من دیروز از شما راجع به قرص Misoprostol 200سوال کردم ولی جوابتون اصلا قانعم نکرد من اینجا پیش هر پزشک خوبی که معرفی کردند رفتم ولی هیچکدوم مطمئن نبودند میخوام مطمئن شم که بعد از استفاده این قرصا بچه سالم بدنیا میاد یا نه خواهش میکنم کمکم کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید