شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

من زیاد تحریک می شوم

1. سلام میل جنسی من خیلی زیاد است و زود تحریک می شوم ونیاز به روابط جنسی پیدا می کنم خواهش می کنم بگویید چطور این میل را سرکوب کنم

2. rozgol66 نوشته است: سلام میل جنسی من خیلی زیاد است و زود تحریک می شوم ونیاز به روابط جنسی پیدا می کنم خواهش می کنم بگویید چطور این میل را سرکوب کنم

سلام
    دختر خوب بنظر من خودکشی بکن ولی میل جنسی رو سرکوب نکن !!
    ببین وجود میل جنسی یکی از نشانه های سلامت هر مرد و زنی هست حالا اینکه شرایط یا زمان مناسبی برای پاسخگویی به این میل وجود نداره و گاهی دردسر ساز می شه یک مشکل دیگه هست
    پس خدمت بزرگی که به خودت می کنی اینه که این میل رو نه بد بدونی نه سرکوب کنی چون سعادت دنیا و آخرتت تا حدی به همین موضوع بستگی داری !
    ولی موافقم که بهتره کنترل بشه
    کنترل کردنش هم با دارو و جادو جمبل کار درستی نیست . بهتره در وهله اول از قرار گرفتن در شرایط تحریک آمیز مثل فیلمهایی که صحنه های تحریک کننده دارند یا سایتهایی که ... و خلاصه از هرچیزی که می تونه تحریکت بکنه دوری کنی
    هروقت ذهنت به سمت مسائل اینچنینی رفت همون ثانیه اول سریعا منحرفش کنی . شما بهتر از من می دونی در شرایط اولیه میشه اینکار رو کرد ولی دیگه از یک مدتی که بگذره هیچکس نمی تونه جلوش رو بگیره
    و سعی کنی وقتی احساس می کنی خیلی تحریک شدی در جمع حضور پیدا کنی که حرفهای دیگران یا حضورشون ذهنت رو منحرف کنه
    خلاصه توصیه ام اینه که با روشهای ساده سعی کنی ضمن اینکه میل رو درونت سرکوب نمی کنی کنترلش کنی
    اگر هم از نظرت شدنی نیست به یک مشاور ( البته خانم ) مراجعه کن
    خلاصه هرکاری می کنی فقط دنا نخرید ! یعنی فقط سرکوبش نکنید که عواقب بدی براتون داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید