شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علاقه برای ارتباط با دیگران

1. من دختر20ساله هستم وباپسران زیادی رابطه داشتم علاقه زیادی به پسران وایجاد رابطه دارم نمیتوانم جلوخودرابگیرم والان به مشکلات زیادی برخوردم کمکم کنید.

2. دوست عزیز
    قبل از حل مشکل تو باید ریشه یابی کرد که علت توجه شدید تو به جنس مخالف آن هم به صورتی که از کنترلت خارج شده چیست.
    ضعف ایمان و انجام ندادن فرایض دینی شاید یکی از دلایل این امر باشد.
    تو میتوانی با پرداختن به موضوعات دیگر از قبیل ورزش و تفریح با دوستان خود را سرگرم نموده و از اینگونه افکار خلاص شوی.
    برایت آرزوی موفقیت دارم.

3. wordpad نوشته است: من دختر20ساله هستم وباپسران زیادی رابطه داشتم علاقه زیادی به پسران وایجاد رابطه دارم نمیتوانم جلوخودرابگیرم والان به مشکلات زیادی برخوردم کمکم کنید.

سلام دوست عزیز
    اینکه شما گرایش به مصاحبت و یا حتی رابطه های نزدیکتر با جنس مخالف دارید نشونه ی بیماری یا ناهنجاری نیست و برعکس بنوعی نشونه سلامت جسمی و روحی شماست
    فقط مثل هر مطلب دیگری ، افراط در این موضوع  و رعایت نکردن اصول رابطه و نداشتن حد و مرز و خطوط قرمز ممکنه کار دستتون بده
    بنظر من ابتدا باید مشخص بشه این علاقمندی بجهت مصاحب با پسرهاست یا بیشتر تحت تاثیر نیروی جنسی می باشد
    بهرحال هرکدوم که بهتره کمی کنترل شده تر حرکت کنید تا کمتر ضربه بخورید . یک انسان سالم می تونه ضمن ارتباط با جنس مخالف به زندگی و تفریح و درس و کار و ... هم بپردازه . شما هم از این قاعده مستثنی نیستید و تنها توصیه من به شما اینه که نگذارید رابطه با جنس مخالف تمام زندگی شما بشود . در حد خودش بهش اهمیت بدید نه بیشتر و یادتون نره هرکسی هم شایسته نیست که دست شما توی دستش باشه پس بیشتر مراقب دوستانی که انتخاب می کنید باشید

4. wordpad نوشته است: من دختر20ساله هستم وباپسران زیادی رابطه داشتم علاقه زیادی به پسران وایجاد رابطه دارم نمیتوانم جلوخودرابگیرم والان به مشکلات زیادی برخوردم کمکم کنید.

دوست عزیز همیشه در هر کاری افراط و تفریط باعث دلزدگی اذیت و ناراحتی میشود مخصوصا این کار که با ذات ادمی زیاد اجین نیست چون انسان میتونه ارتباط برقرار کنه اما زباده روی اش ادم را اذیت میکند حتی با جنس مخالفش.
    به هر حال این اتفاق بزرگترین دلیلش عدم برنامه ریزی شما است شما اونقدر به دوستی پرداختید که حتما نوعی عادت براتون شده مثل یک نوع اعتیاد اما حالا دیگه نه تنها سیرابتون نمیکنه بلکه  ازار دهنده هم شده این که بگم برو دنبال مذهب حرف گزافی نگفتم اما بعس کن در زندگیت برنامه ریزی داشته باشی برنامه باعث میشه تو هدفمند بشی هدف تورو به سوی کارهای مختلف میکشونه و با عقلت بهشون ریتم بده.
    ببین هر کسی حتی اگر از اون غذایی که خیلی دو.ست داره همیشه بخوره اخرش دلزده میشه پس سعی کن اعتدال را برقرار کنی پی خلاصه وار خدمتت عرض میکنم:
    1-هدفتو مشخص کن.
    2- برنامه ریزی داشته باش برای همه امورت در زندگی.
    3-از مذهب جدا نشو. به نوعی با خدا زیاد گفتگو کن.
    4-زیاد با این موضوع فکرتو درگیر نکن با انجام کارهایی مثل ورزش یا مهمانی های مناسب یا دوستهایی که ذهنشون ارومتر رفت و آمد کن.
    موفق باشی.

5. سعی کن فکرت را سالم کنی!
    از طرز سوال میشه فهمید که هیچ هدفی جز نزدیکی نداری!!به نظر من از دیدن فیلم و عکس های تحریک آمیز خودداری کن!
    از خدا بترس و بدون راه درستی نمیری!

6. دوست عزیز به نظر من بیشتر از اون که احساس ترس از خدا یا گناه بکنی، به زندگی واقع بینانه تر نگاه کن. ترس از خدا هیچی رو درست نمی کنه. اگه اعتقاد مذهبی داری با ایمان و عشق و علاقه همراهش کن نه ترس و گناه. به نظرم توصیه های Sami و Bluesea خیلی میتونه کمکت کنه. زندگی فقط بودن با جنس مخالف نیست، شما الآن بهتره به موضوعات مهم دیگه تون هم بپردازی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید