شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارسال مطلب جدید مطالعه کنید

1. با سلام و تشکر فراوان از شما
    من 31 سال دارم و به مدت 4 سال جلوگیری کرده ام. پریود 30 روزه منظم دارم و 3 ماه است که جلوگیری نمیکنم و در این مدت به اختلاف 1 هفته پریود نامنظم دارم. از زمان اتمام پریود تا 12 روز بعد از آن با فاصله یک شب در میان مقاربت داشته ام ولی تاکنون باردار نشده ام.
    آیا نامنظمی پریود در این 3 ماه نگران کننده است؟
    چطور می توانم زمان دقیق تخمک گذاری را در خودم تعیین کنم؟

2. Ques نوشته است: با سلام و تشکر فراوان از شما
    من 31 سال دارم و به مدت 4 سال جلوگیری کرده ام. پریود 30 روزه منظم دارم و 3 ماه است که جلوگیری نمیکنم و در این مدت به اختلاف 1 هفته پریود نامنظم دارم. از زمان اتمام پریود تا 12 روز بعد از آن با فاصله یک شب در میان مقاربت داشته ام ولی تاکنون باردار نشده ام.

باسلام
    منظورتون از جلوگیری استفاده از  قرص هست ؟
    ببینید بعد از استفاده طولانی مدت از قرص ممکنه - فقط ممکنه - برای زمان محدود تخمدانها رو دچار تنبلی کنه که به مرور رفع خواهد شد و جای نگرانی نیست در مواردی خاص میشه با تزریق آمپول تخمکگذاری رو تشدید کرد که باید تحت نظر پزشک باشه
    بعد از قطع قرص بازهم ممکنه اختلالاتی در قائدگی رخ بدهد که اینم خیلی جای نگرانی نیست ولی اگر بیشتر از 5-6 ماه این داستان ادامه داشت باید بررسی شوید

و در مورد تعیین زمان تخمکگذاری
    توصیه می کنم لینک زیر رو مشاهده کنید

http://www.roham.ws/web/ftopict-789.html

http://www.roham.ws/web/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1095

3. [quote="sami28"]
    Ques نوشته است: با سلام و تشکر فراوان از شما

باسلام
    منظورتون از جلوگیری استفاده از  قرص هست ؟
    ببینید بعد از استفاده طولانی مدت از قرص ممکنه - فقط ممکنه - برای زمان محدود تخمدانها رو دچار تنبلی کنه که به مرور رفع خواهد شد و جای نگرانی نیست در مواردی خاص میشه با تزریق آمپول تخمکگذاری رو تشدید کرد که باید تحت نظر پزشک باشه
    بعد از قطع قرص بازهم ممکنه اختلالاتی در قائدگی رخ بدهد که اینم خیلی جای نگرانی نیست ولی اگر بیشتر از 5-6 ماه این داستان ادامه داشت باید بررسی شوید

و در مورد تعیین زمان تخمکگذاری
    توصیه می کنم لینک زیر رو مشاهده کنید

http://www.roham.ws/web/ftopict-789.html

http://www.roham.ws/web/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1095[/quote]

با تشکر از پاسخ شما, توضیح اینکه جلوگیری بوسیله کاندوم صورت گرفته است.

4. با توجه به اینکه قرص مصرف نمی کردید بعید می دونم این اختلالات موجود در پریود شما ربطی به عدم استفاده از کاندوم داشته باشد و بنظرم وقتی قصد بارداری هم دارید اما به از سه ماه رخ نداده بهتره با متخصص مشورت کنید .

5. با سلام
    ايا استفاده از ژل لئدوكائين هنگام مقاربت و حمام رفتن بعد از 20 دقيقه بعد از مقاربت در باردار نشدن من تاثيري داشته؟

6. Ques نوشته است: با سلام
    ايا استفاده از ژل لئدوكائين هنگام مقاربت و حمام رفتن بعد از 20 دقيقه بعد از مقاربت در باردار نشدن من تاثيري داشته؟

پاسخ هر دو سوال شما خیر هست . اگر قصد باردار شدن دارید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی کنند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید