شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

باز بودن دهانه واژن

1. خانمي هستم 27 ساله 1 سال است كه ازدواج كردم دهانه واژن من خيلي باز است آيا دليل آن لاغري من است ( قدم 170 وزن 50) يا دليل ديگري دارد آيا راهي براي تنگ تر شدن آن وجود دارد - باتشكر

2. baranh نوشته است: خانمي هستم 27 ساله 1 سال است كه ازدواج كردم دهانه واژن من خيلي باز است آيا دليل آن لاغري من است ( قدم 170 وزن 50) يا دليل ديگري دارد آيا راهي براي تنگ تر شدن آن وجود دارد - باتشكر

سلام
    خیر به لاغری ربطی نداره بیشتر به فیزیک بدن و ارث و میراثتون مربوط میشه . البته بطور کلی توصیه می کنم کمی وزنتون رو  افزایش بدید ولی نه بخاطر این مشکلتون
    در مورد مشکلتون هم می تونید با متخصص زنان مشورت کنید . ممکنه وسواس باعث شده فکر کنید دهانه واژنتون خیلی باز شده . ایشون با ویزیت شما راهنماییتون خواهند کرد . تمرینات کیگل مخصوص خانمها تا حدودی می تونه بهتون کمک کنه و ممکنه - فقط ممکنه - با نظر دکتر متخصص زنان احتیاج به یک جراحی ترمیمی باشه که خیلی جراحی بزرگی نیست اما حتما باید زیر نظر متخصص جراح زنان مجرب انجام بشود تا خدایی نکرده دچار عوارض جراحی نشوید

برای کسب اطلاع بیشتر در مورد کیگل می تونید عبارت " کیگل زنان " رو در قسمت جستجوی گوگل که در بالای همین صفحه قرار دارد سرچ نمایید
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید