شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیماری پوستی مرتبط با مشکل خونی

1. با سلام و درود.چند روز پیش نقاط قرمزی روی هر دو دستم ظاهر شد که پوسته پوسته میشد و خشک بود اما خارش نداشت.به دکتر رفتم و داروی ترکیبی که تجویز شد استفاده کردم و الان تقریبا از بین رفتن.دکتر همزمان برای من چندتا آزمایش نوشت و گفت شاید مشکلت خونی باشه مثلا آزمایش ارترید روماتوئیدrf که مربوط به مفاصله و تیروئید وcrp و...اگه دکتر گفته که شاید مشکل خونی باشه دیگه دادن این آزمایشات چه لزومی داره که نوشته(فقط آزمایش ساده خون wbc , rbc به نظر کافی بود)؟من هیچ علائم دیگری نداشتم و الان دانه های قرمز هم خوب شده آیا امکان داره بازم مشکل خونی داشته باشم؟ نگران نیستم اصلا. میخاستم بدونم ممکنه بعد از بهبودی یک نشانه/ بیماری خونی(بیماری اصلی) به قوه خودش باقی بماند؟با سپاس

2. golijoon77 نوشته است: با سلام و درود.چند روز پیش نقاط قرمزی روی هر دو دستم ظاهر شد که پوسته پوسته میشد و خشک بود اما خارش نداشت.به دکتر رفتم و داروی ترکیبی که تجویز شد استفاده کردم و الان تقریبا از بین رفتن.دکتر همزمان برای من چندتا آزمایش نوشت و گفت شاید مشکلت خونی باشه مثلا آزمایش ارترید روماتوئیدrf که مربوط به مفاصله و تیروئید وcrp و...اگه دکتر گفته که شاید مشکل خونی باشه دیگه دادن این آزمایشات چه لزومی داره که نوشته(فقط آزمایش ساده خون wbc , rbc به نظر کافی بود)؟من هیچ علائم دیگری نداشتم و الان دانه های قرمز هم خوب شده آیا امکان داره بازم مشکل خونی داشته باشم؟ نگران نیستم اصلا. میخاستم بدونم ممکنه بعد از بهبودی یک نشانه/ بیماری خونی(بیماری اصلی) به قوه خودش باقی بماند؟با سپاس

سلام،
    بدون معاینه ضایعات نظر دقیقی نمی توان داد ولی بعید به نظر می رسد که مشکل خونی وجود داشته باشد، اگر این علایم بار دیگر بروز نمود آزمایشات را پیگیری نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید