شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نزدیکی طولانی مدت

1. باسلام
    من و همسرم بهنگام نزدیکی با هم اکثراً نزدیکی هامون از شروع تحریک تا انزال همسرم بمدت 3 ساعت طول میکشه ، سوالی که دارم این هست که این نزدیکی طولانی مدت برای من و همسرم از لحاظ جنسی و جسمی ضرری دارد یا نه ؟
    با تشکر

2. shiva1358 نوشته است: باسلام
    من و همسرم بهنگام نزدیکی با هم اکثراً نزدیکی هامون از شروع تحریک تا انزال همسرم بمدت 3 ساعت طول میکشه ، سوالی که دارم این هست که این نزدیکی طولانی مدت برای من و همسرم از لحاظ جنسی و جسمی ضرری دارد یا نه ؟
    با تشکر

سلام
    خب اگر این مدت طولانی با رضایت طرفین پیش می ره و خسته تون نمی کنه و بعدش عضلاتتون نمی گیره و درد و سوزش در واژن ندارید اونوقت ضمن اینکه پیشنهاد می کنم جهت ثبت در کتاب رکورد گینس اقدام کنید باید عرض کنم خیر مشکلی نیست .

3. shiva1358 نوشته است: باسلام
    با تشکر

با سلام
    مدت زمان نزدیکی و چگونگی شروع و پایانش یک امر سلیقه ایی و خصوصی است و استانداردی برای آن نیست
    برای همین اگر طرفین بیماری خاصی ندارند مثلا مشکلی در دیر انزالی آقا یا دیر به ارگاسم رسیدن در خانم و یا خستگی روحی و جسمی سراغتون نمیاد اصلا مهم نیست و خوب هم هست
    موفق باشید

4. سلام
    آقای سامی و خانوم bluesea2008 به نظر شما مدت نزدیکی که این خانوم مطرح کردند همون 3 ساعت رو میگم کمی عجیب و غیر عادی نیست؟؟؟؟آز خانوم شیوا سوالی دارم:
    میشه شما به من بگید مدت زمان نزدیکی رو بر چه مبنایی تعریف میکنید؟؟
    مدت زمان تحریک یا ارگاسم؟؟
    یا به عبارت واضح تر آیا شما مدت زمان معاشقه یا آمادگی قبل از نزدیکی رو به عنوان مدت زمان به ارگاسم رسیدن قرار میدهید؟؟

5. با سلام و تشکر از عزیزان
    مدت 3 ساعت از آغاز معاشقه تا انزال همسرم می باشد که من طی این مدت 2 تا 3 بار ارگاسم میشم در ضمن همسرم هم زمانیکه نزدیک انزالش هست برای مدت کوتاهی دست از فعالیت میکشد و دوباره دخول میکند . در ضمن همه نزدیک های ما طولانی نیست بطور مثال در ماه 3 الی 4 مورد طولانیه .
    باتشکر

6. سلام دوست عزیز
    با توجه به پاسخ های دوستان عز یزم که گفته بودند اگه شما مشکل خاصی ندارید ایرادی ندارد.نظر من این می باشد اگر مشکلی از لحاظ دیر انزالی یا به ارگاسم رسیدن شما وجود ندارد خیلی هم خوب میباشد.خدا رو شکر همسر خیلی خوبی دارید که به فکر ارگاسم شما میباشد و در انزال خود وقفه ایجاد میکند.همسر شما به فکر رضایت جنسی شماست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید