شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تهوع و سرگيجه هنگام تحريك جنسي

1. سلام
    از سايت خوبتون ممنونم
    من مرد 26 وزن 82 قد 186
    و خانمم 23 وزن 50 قد 160
    از ابتداي نامزدي وقتي خانمم را تحريك ميكنم دچار سرگيجه و حتي تهوع ميشه به نظر كاملا سرحال و تن درست مياد حتي اول از رابطه استقبال ميكنه اما در ميان راه كنار مي كشه . علتش چيه ؟

2. با سلام
    به نظر من که کاملا طبیعیه و این میتونه به خاطر هیجان بیش از حد  هنگام برقراری رابطه باشه.
    هر کس این هیجان رو به طور خاصی نشون می ده.

3. سلام دوست عزیز
    معمولا فشار خون انسان بعد از تحریک جنسی بسیار بالا میرود یعنی در اصل لازمه یک تحریک جنسی و یک ارضا خوب بالا رفتن فشار خون بدن است.و در همه اشخاص تا زمانی که فشار خونشان بالا نرود تحریک وارضا نخواهند شد و همین گرمای بدن که در هنگام نزدیکی حس میشود بر اثر همین موضوع میباشد که در همه اشخاص عادی و نرمال است.به عنوان مثا افرادی که مواد مخدر مصرف میکنند بر اثر مرفین موجود در مواد مخدر همیشه فشار خون پایینی دارند و این افراد دیر ارضا میشوند یا کلا تحریک و ارضا نمیشوند.
    اشخاصی که  بیماری فشار خون دارند در زمانی که فشار خون آنها از حد نرمال بالا میرود دچار حالت تهوع و سرگیجه میشوند.
    به نظر من همسر شما زمانیکه دچار هیجانات تحریک جنسی میشوند فشار بدنشان بیش از اندازه بالا میرود و همین امر باعث سرگیجه و حالت تهوع میشوند. شما دوست عزیز میتوانید با مراجعه به پزشک متخصص و انجام آزمایشات مربوطه نسبت به درمان همسر خود اقدام بفرمایید.
    نظر اینجانب فقط به عنوان اطلاعات عمومی که داشتم میباشد.
    موفق باشید.

4. niku نوشته است: سلام
    از سايت خوبتون ممنونم
    من مرد 26 وزن 82 قد 186
    و خانمم 23 وزن 50 قد 160
    از ابتداي نامزدي وقتي خانمم را تحريك ميكنم دچار سرگيجه و حتي تهوع ميشه به نظر كاملا سرحال و تن درست مياد حتي اول از رابطه استقبال ميكنه اما در ميان راه كنار مي كشه . علتش چيه ؟

سلام،
    اگر بیماری سیستمیک وجود داشته باشد، تنها در زمان تحریک و ایجاد رابطه جنسی بروز نمی کند و در شرایط عادی هم ایجاد می شود، همانطور که در بالا هم ذکر شده شاید این حالات که توصیف کردید به دلیل تحریک جنسی باشد، ولی اگر این حالات باعث کاهش یا توقف روند ارتباط جنسی شما شده است بهتر است ارزیابی شود. این حالات کی از بین می رود؟

5. سلام بر همه

دوستان عزیز من وقتی با زنم رابطه جنسی دارم و یا اون خودش به تنهایی مشغول این کاره یعنی خود ارضایی می کنه . البته جلوی من یعنی اون جای حساسشو که اسمش یادم رفته رو میماله . به ارگاسم شدیدی دست پیدا می کنه و یا وقتی من باهاش رابطه جنسی دارم  به اوج اوج لذت جنسی که میرسه حدودا 10 دقیقه هم طول نمیگشه البته زیادم مهم نیست ولی حالش به شدت بد میشه و حالت تهوع داره و سرش هم به شدت درد میگیره . بعد از ارگاسم من باید چیکار کنم ؟

6. aka_b_ch نوشته است: سلام بر همه

دوستان عزیز من وقتی با زنم رابطه جنسی دارم و یا اون خودش به تنهایی مشغول این کاره یعنی خود ارضایی می کنه . البته جلوی من یعنی اون جای حساسشو که اسمش یادم رفته رو میماله . به ارگاسم شدیدی دست پیدا می کنه و یا وقتی من باهاش رابطه جنسی دارم  به اوج اوج لذت جنسی که میرسه حدودا 10 دقیقه هم طول نمیگشه البته زیادم مهم نیست ولی حالش به شدت بد میشه و حالت تهوع داره و سرش هم به شدت درد میگیره . بعد از ارگاسم من باید چیکار کنم ؟

سلام،
    کار خاصی لازم نیست انجام دهید، این حالات طبیعی بوده و به دلیل ارگاسم است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. آخه قبلا اصلا اینجوری نبود 30 دقیقه تا 45 دقیقه رو تحمل می کرد . بعدا تا ارگاسم می شد . نه  تهوع نه دل درد .نه سر درد هیچی نداشت . تازه اینجوری شده ؟ چرا ؟

8. aka_b_ch نوشته است: آخه قبلا اصلا اینجوری نبود 30 دقیقه تا 45 دقیقه رو تحمل می کرد . بعدا تا ارگاسم می شد . نه  تهوع نه دل درد .نه سر درد هیچی نداشت . تازه اینجوری شده ؟ چرا ؟

سلام

در حین فعالیت ج ن س ی و بخصوص در هنگام ارگاسم خونرسانی به اعضا با سرعت و قدرت بیشتر انجام می شود . این تجمع و فشار خون به همراه انقباضات غیرارادی عضلات می تواند باعث بروز دردهای گنگ در ناحیه عمومی شکم و سردرد نیز بشود . علت اغلب این سردردها و دل دردها خوش خیم هستند
    اما
    اگر درد های شکمی عمومی نبود و ناحیه خاصی رو هدف قرار داد و بخصوص اگر شدت زیادی داشت و طولانی شد
    و یا اگر سردرد ها مداوم بود و به سادگی از بین نرفت و با تهوع همراه بود
    بهتره برای چک شدن به متخصص زنان یا متخصص داخلی مراجعه کنید ( فقط برای اینکه خیالتون راحت بشه )

مستعد بودن برای میگرن . چاقی و فشار خون بالا . مشکلات عروق و حتی استرس و ... می تواند این سردردها رو تشدید کند .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  9. سلام به همگی
    من و همسرم 3 ماهی میشه که زندگی مشترکمونو آغاز کردیم ، متاسفانه ایشون در اوایل یا نهایتا اواسط رابطه جنسی دچار حالت تهوع میشن و دیگه نمیتونن ادامه بدن! Sad
    چند نکته:
    ایشون و بنده الکل مصرف نمیکنیم.
    از سال گذشته دچار کیست تخمدان هستند و دکتر هم قرص ضد بارداری تجویز کرده.
    حتی موقعی هم که میل شدید (از لحاظ روحی و جسمی) به برقراری رابطه دارن باز هم دچار این حالت میشن.
    اولویت بنده با ایشونو و هیچ موقه از راه جبر پیش نرفتم کما اینکه من بعد هم نمیرم.
    تو همون مراحل عشق بازی دچار این حالت میشن.
    امکان باردار بودن ایشون صفره.
    من خیلی باهاشون صحبت کردم ولی ظاهرا زایده ای در مورد رابطه جنسی در ذهن ندارن.
    من واقعا گیج شدم! یا خاطره بدی در این مورد داره و به من نمیگه یا تاثیر این قرصهاست!
    خیلی جستجو کردم ولی به چنین موردی بر نخوردم ، خواهشا راهنماییم کنید میدونید که چقدر دردناکه که شریکتون تا اواسط رابطه جنسی بیشتر نتونه ادامه بده و شما هم ناچارا دست از کار بکشید! ;(

10. قبلا در این مورد صحبت کردیم . مطالب بالا را مطالعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید