شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضربه به ناحیه تناسلی

1. سلام آقای دکتر صادقی
    ممنون از سایت بسیار عالیتون
    آقای دکتر من چند روز پیش در حمام پام لیز خورد افتادم زمین و اندام تناسلیم به زمین برخورد کرد . با توجه به اینکه پریود هم بودم و خونریزی داشتم . بعد اینکه زمین خوردم خونریزیم شدیدتر شد . سوالم اینه ممکنه در اثر این ضربه بکارت من دچار آسیب شده باشه ؟ ممکنه این خونریزی از بکارت بوده باشه ؟ یا مال پریودم بوده ؟ تا بحال هم اصلاً هیچ نوع رابطه جنسی و دخولی نداشتم .
    من 20 روز پیش رفتم پیش پزشک گفتن پرده کاملاً سالمه . من دیگه نمی تونم دوباره برم پیش متخصص تروخدا کمک کنید.
    من تاپیک "پرده بکارت " رو خوندم ولی هیچ کدوم مشکل من نبود .

2. nooshin69 نوشته است: سلام آقای دکتر صادقی
    آقای دکتر من چند روز پیش در حمام پام لیز خورد افتادم زمین و اندام تناسلیم به زمین برخورد کرد . با توجه به اینکه پریود هم بودم و خونریزی داشتم . بعد اینکه زمین خوردم خونریزیم شدیدتر شد . سوالم اینه ممکنه در اثر این ضربه بکارت من دچار آسیب شده باشه ؟ ممکنه این خونریزی از بکارت بوده باشه ؟ یا مال پریودم بوده ؟ تا بحال هم اصلاً هیچ نوع رابطه جنسی و دخولی نداشتم .
    من 20 روز پیش رفتم پیش پزشک گفتن پرده کاملاً سالمه . من دیگه نمی تونم دوباره برم پیش متخصص تروخدا کمک کنید.

سلام.
    میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
    - دقیقا بعد از برخورد به زمین، خون آمد؟ جدای از اینکه علت چی بوده(پریود یا ضربه و آسیب) ، باید بدونیم فاصله ی بین ضربه و خونریزی چقدر بوده؟

3. سلام دوست عزیز
    اگر خونریزی شما ادامه دارد حتما به پزشک متخصص مراجعه بفرمایید.با توجه به گفته های خودتون به پزشک مراجعه کردید و صحت و سلامت پرده بکارتتون رو تایید کرده اند پس نگرانی شما از چیست؟؟
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    نمی خوام نگرانتون کنم ولی 20 روز پیش بکارت سالم بوده ، اگر این اتفاق بعد از معاینه بوده ، چون ضربات شدید میتونه باعث آسیب رسوندن به بکارت بشه ، بهتره به متخصص مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشه اگرم قبل از معاینه ی 20 روز پیش بوده دیگه جای نگرانی نیست

موفق باشین

5. nooshin69 نوشته است: سلام آقای دکتر صادقی

سلام،
    با زمین خوردن آسیبی به بکارت وارد نمی شود، بکارت تنها با ورود جسم خارجی یا آلت مرد دچار آسیب می شود.

6. ببخشید آقای دکتر ولی من با حرفتون مخالفم
    چون مواردی بوده که طرف تو مدرسه ساعت ورزش این اتفاق براش افتاده یا با ضربات محکم به اطراف ناحیه تناسلی ، به بکارت آسیب رسیده . نه اینکه از بین رفته باشه . نمیخوام بگم که ایشونم همین طوره ولی با معاینه معلوم میشه

7. Allahyar نوشته است: ببخشید آقای دکتر ولی من با حرفتون مخالفم
    چون مواردی بوده که طرف تو مدرسه ساعت ورزش این اتفاق براش افتاده یا با ضربات محکم به اطراف ناحیه تناسلی ، به بکارت آسیب رسیده . نه اینکه از بین رفته باشه . نمیخوام بگم که ایشونم همین طوره ولی با معاینه معلوم میشه

سلام،
    در هر مورد شرایط خاص وجود دارد، ولی در اینجا بنا نداریم که موارد خاص بپردازیم؛ با توجه به شرح حالی که ارائه شده و در جریان بودن خونریزی ماهیانه بعید است که به بکارت آسیبی رسیده باشد؛ اما به هر حال همانطور که بارها گفته شده معاینه بالینی توسط فرد متخصص نتیجه نهایی را مشخص می کند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. من هم با آقای دکتر صادقی موافقم

احتمال آسیب دیدن بکارت در این حالت اگر چه صفر نیست اما دقیقا نزدیک به صفر هست . خانم شما زمین خورده اید ، از آسمان خراش که سقوط نکردید !

ولی همونطور که دکتر فرمودند
    تنها راه پیش روی شما برای کاستن از نگرانیتون مراجعه به متخصص زنان هست

9. ممنون. البته اینم بگم موقع زمین خوردن ضربه درست به دهانه واژن نبود . پایین کمرم به زمین خورد . ممکنه ضربه از کمرم به اندام تناسلی منتقل شده باشه ؟
    من دیگه نمی تونم برم دکتر . اون یکبارم داشتم سکته می کردم.

10. با اجازه از آقای دکتر .سلام نوشین جان.باید بگم که برای آسیب به پرده ضربه ی وارد شده باید محکم با فشار و نفوذ پذیر باشه.و بعید به نظر میرسه که افتادن شما بتونه ضربه ی حکمی وارد کرده باشه در ضمن آسیب دیدگی توسط دخول یا اتفاقات دیگه کاملا مشخصه و پزشک متخصص متوجه میشه.نگران نباش عزیزم به خدا توکل کن و با شجاعت تمام برو دکتر نه برای اینکه ببینی آسیب دیدی یا نه برای آسودگی خاطر عزیزم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید