شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد ناشی از ضربه به مهبل

1. با سلام و خسته نباشید
    من ۱۹ سالمه  وقتی از روی تخته پرش توی استخر می پرم در اثر ضربه آب ،  مهبلم خیلی درد می گیره یا وقتی ضربه ناخواسته بهش بخوره درد میگیره  من  قبلا یه مدت  استمنا میکردم ولی رابطه جنسی نداشتم  و هیچ چیز غیر عادی هم در مهبلم  مشاهده نکردم  نمی دنم این عادی یا بیماری دارم ؟آیا مهبلم بیش از اندازه حساس ؟و میشه علت این دردها رابگید و چطور ازش جلوگیری کنم؟ ممکن در اثر این ضربه پرده بکارتم آسیب دیده باشه ؟
    متشکرم

2. من فکر کنم سوال اصلیتون در مورد احتمال آسیب دیدن بکارت هست .
    بسیار تا بسیار بعید که شما براثر شیرجه زدن داخل آب دچار آسیب بکارت بشوید

چیزی که من می دونم اینه که آقایون وقتی از روی دایو بصورت ایستاده داخل استخر می پرند ، یعنی با سر فرود نمی آیند و با پا داخل آب می روند ، بخصوص وقتی ارتفاع دایو زیاد باشد - در حدود 4-5 متر و بیشتر .با یک دست پره های بینی رو می گیرن تا فشار آب باعث آسیب دیدن بینی نشود و با دست دیگر از اعضای تناسلی محافظت می کنند و سپس سقوط آزاد رو شروع می کنند

شما هم می تونی همچین کاری بکنی

البته بعید می دونم شما از روی دایو بالای 1-2 متر بپرید که بنظرم در این حد اصلانیازی به اینکارا هم نیست و  در مورد دردتون هم حس می کنم دچار وسواس شدید اونهم بدلیل موضوع بکارت ...

3. اینجا یک مسئله مهم هست .

فکر کنم اکثرا میدونن بیضه ها در مردان حساسترین عضو نسبت به ضربه هست  ولی تصور رایج در جامعه اینه که فکرمیکنن فقط بیضه های پسرها حساس هست و خانمها چون بیضه ندارن دستگاه تناسلیشون نسبت به ضربه حساس نیست ولی این فکر اشتباهه.

عضو تناسلی خانمها نیز خیلی به ضربه حساس هست و حتی در ضربات شدید ؛ عواقب جدی بعلت خونریزی داخلی در خانمها بیشتر هست . خانمها چون آلت تناسلیشون بعلت عدم انجام رفتار پرخطر و اینکه بین 2 پا در موقعیت کمتر آسیب پذیر تر نسبت به بیضه ها قرار گرفته تجربه این درد در اثر ضربه به آلتشون رو ندارند و نمیدونن آلت اونها هم به ضربه حساس هست .

من خودم یه دوست دختر داشتم که کاراته کار میکرد . بهش گفتم محافظ میبندی ؟ گفت : نه . بهش گفتم مگه حساس نیست اونقسمتتون نسبت به ضربه ؟ باز گفت : نه . بهش گفتم تو تمرین یا مبارزه رو یک نفر امتحان کن . اونهم یه ضربه متوسط زده بود به رقیبش تو قسمت آلت تناسلیش. رقیبش در همون لحظه نقش بر زمین شد . خودش هم تعجب کرد  . گفت من فکر نمیکردم آلت دخترها هم مثل پسرها حساس باشه .....

فکر کنم شما هم فکر میکنی آلت تناسلی خانمها به ضربه حساس نباید باشه و حالا که ضربه بهش خورده فکر میکنی عجیبه . درصورتیکه طبیعیه !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. آقای sami28من نمیدونم شما این را از کجا آوردید من تا حالا توی این چند صد باری که استخر رفتم  یکبار توی استخر ندیدم پسری وقتی می خواد شیرجه بزنه یا از دایو ۴-۵ متری بپره اندام تناسلیش را بگیره و خودم مرتب از دایو ۳ استخر میپرم . البته بینیشون را میگیرند

البته برای پاسخ به سوال maryam_molaieمن فکر میکنم بهترخانم ها به سوال ایشون پاسخ بدهند چون آقایون هیچ تجربه ای در این رابطه ندارن (البته در رابطه با بکارت که آقای sami28 جواب دادن).

5. سلام دوست عزیز
    آقای سامی نظریه درستی ارائه دادند.هنگامی که خانوم ها از دایو شیرجه میزنند بهترین راه بسته نگه داشتن پاها میباشد یا با یک دست آلت تناسلی خود راپوشش دهند.در حالت ایستاده مبهل در بین پاها قرار میگیرد و با توجه به پوشش مایو احتمال آسیب دیدگی پرده بکارت بسیار کم است.اما در اثر فشار آب این احتمال وجود دارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید