شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص جلوگیری وازنی

1. من تو یه قسمت از سایت مطلبی رو خوندم الان گمش کردم نمیدونم کجاست
    نوشته بود که قرصهای جلوگیری رو میتونید وارد وازن کنید و دیگه عوارض چاقی ولک ....... رو نداره میخوام بدونم این موضوع تا چه حد درسته؟
    اگه درسته آیا همون قرصهای ال-دی و اچ-دی منظوره یا قرصهای مخصوصی وجود داره؟
    ممنون

2. روش های موقت پیشگیری از بارداری
    روش های انسدادی
    به دو دسته تقسیم می شود: 1- روش های مکانیکی: کاندوم دیافراگم کلاهک و سرویکس و اسفنج
    2- روش های شیمیایی: انواع اسپرم کش ها
    روش هورمونی
    1- قرص های خوراکی
    2- امپول تزریقی ضد بارداری
    3- کپسول های کاشتنی
    روش طبیعی
    1- نزدیکی منقطع
    2- روش شیر دهی
    3- روش ریتمیک
    و یکی دیگر از روش ها استفاده از IUD
    اما انواع قرص هایی که داریم عبارت از
    قرص ld , HD
    قرص تری فازیک
    و قرص های جدیدی مانند Yasmin و  seasonale
    اما قرصی که وارد واژن بشه ما نداریم شما ممکن با IUD اشتباه گرفته باشید

3. نه من این ترم تنظیم باس کردم همه ی اینارو میدونم اما تو اون بستی که اینو خوندم اون بست متعلق به یه کاربر ممتاز بود مطمینم که اشتباه نکردم یه همچین چیزی خوندم

4. خارج از این سایت
    مقاله ای دیدم که چنین توصیه ای رو کرده اما از اونجایی که در بروشور این قرصها مطلبی در این مورد نوشته نشده و از طرفی محیط واژن و رحم مانند دستگاه گوارش به جذب دارو کمک نمی کند بنظر چنین ادعایی درست نخواهد بود .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. بله من هم توی همین سایت این مطلب رو خوندم و اطلاعاتی اگه ممکنه در این زمینه از کاربرهای آگاه و آقای دکتر می خواستم...................ممنون

6. سلام

تا انجایی که ما اطلاع داریم و در منابع تکس معتبر هست چنین قرصهایی وجود خارجی نداشته مگر اینکه منظور شما قرص های اسپرم کش باشه که وارد واژن میکنند همانطورکه از اسمش پیداست باعث غیر فعال شدن اسپرم ها میشود .
    موار اسپرم کش به  صورت ژل و پماد هم یافت میشود.

7. اسپرم کش ها
    اسپرم کش ها به همراه کاندوم یا دافراگم/سرپوش مورد استفاده قرار می گیرند و به خودی خود وسیله مناسبی برای جلوگیری از بارداری نیستند. آنها به شکل کرم، کف، ژل، یا شیاف تولید و عرضه می شوند. اسپرم کش ها را می توان بدون نسخه پزشک از داروخانه ها تهیه نمود. آنها عوارض جانبی بسیار کمی دارند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید