شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آميزش و خون صورتی بعد از آن

علت خونريزي خيلي كم بعد از آميزش بدون جلوگيري
100%
 100%  [ 3 ]
0%
 0%  [ 0 ]
مجموع رای ها : 3

1. با سلام
    27 سال دارم و يك سال است ازدواج كردم. از زمان مجردي اختلالات قائدگي داشتم به صورتي كه يك ماه نمي شدم و ماههاي بعد با چند روز تاخير پريود مي شدم كه ما مراجعه به پزشك همه چيز نرمال و ژنتيكي تشخيص داده شد. بعد از ازدواجم اين مساله تا حدودي حل شد. اما الان نزديك دو ماهه پريود نشدم و قصد بارداري دارم. با مراجعه به متخصص و سونوي انجام گرفته هيچ مشكلي نداشتم و همه چي نرمال بود. دكتر قرص متفورمين را به تعداد 60 تا هر شب يك عدد تجويز كرد. و الان نزديك 25روز مي شود كه جلوگيري نمي كنم. اما بعد از 24 ساعت از زمان آميزش خونريزي خيلي كم در حد چند لكه به صورت خون صورتي رنگ مشاهده مي كنم كه قبلا هنگام آميزش و موقع جلوگيري نداشتم و اين خونريزي بعد از نيم ساعت يا كمتر قطع مي شود.
    متشكر مي شود در اين زمينه بنده را راهنمايي كنيد.
    بنده وزن بالايي دارم و خيلي تمايل به دوقلوزايي دارم. چه كنم؟ منتظر پاسخ شما هستم

2. sohailamatin نوشته است: با سلام
    27 سال دارم و يك سال است ازدواج كردم. از زمان مجردي اختلالات قائدگي داشتم به صورتي كه يك ماه نمي شدم و ماههاي بعد با چند روز تاخير پريود مي شدم كه ما مراجعه به پزشك همه چيز نرمال و ژنتيكي تشخيص داده شد. بعد از ازدواجم اين مساله تا حدودي حل شد. اما الان نزديك دو ماهه پريود نشدم و قصد بارداري دارم. با مراجعه به متخصص و سونوي انجام گرفته هيچ مشكلي نداشتم و همه چي نرمال بود. دكتر قرص متفورمين را به تعداد 60 تا هر شب يك عدد تجويز كرد. و الان نزديك 25روز مي شود كه جلوگيري نمي كنم. اما بعد از 24 ساعت از زمان آميزش خونريزي خيلي كم در حد چند لكه به صورت خون صورتي رنگ مشاهده مي كنم كه قبلا هنگام آميزش و موقع جلوگيري نداشتم و اين خونريزي بعد از نيم ساعت يا كمتر قطع مي شود.
    متشكر مي شود در اين زمينه بنده را راهنمايي كنيد.
    بنده وزن بالايي دارم و خيلي تمايل به دوقلوزايي دارم. چه كنم؟ منتظر پاسخ شما هستم

سلام،
    وجود لکه بینی بعد از نزدیکی طبیعی نیست و می بایست علت بررسی شود، بهتر است با پزشکتان در این مورد مشورت نمایید.

3. قرصای کلومیفن تا حدی کمک میکنه به دوقلو زایی

4. سلام دوست عزیز
    یکی از آشنایانم ،مدتی بود که  گه گاه ،بعد از آمیزش لکه بینی داشت و به متخصص زنان مراجعه کرده بود و دکتر مورد خاصی مشاهده نکرده بود. بعد از مدتی که مشکل ادامه پیدا کرده بود ،بعد از انجام آزمایش متوجه شدند که عفونت از مثانه بوده .
    پیشنهاد میکنم اگر دکتر زنان مورد خاصی تشخیص ندادند.درباره این احتمال هم سوال کنی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید