شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناهماهنگی با همسر

1. سلام آقای دکتر و با سپاس از سایت مفیدتون
    من 5 ساله که ازدواج کردم 2 سال عقد بودیم و طی اون دوران به خاطر ترس از بارداری روابط جنسی با همسرم اصطلاحا به روش لاپایی بود و هر دومون راضی بودیم ولی الان 3 ساله که ازدواج کردیم اما من با دخول ارضا نمی شم در واقع هنگام دخول حسی ندارم و باید تحمل کنم و همون روش لاپایی بهم بیشتر حس می ده - آیا راهی وجود نداره که با همسرم هماهنگ شم و از دخول لذت ببرم ؟؟
    آیا دارویی برای بالا بردن میل جنسی خانمها هست ؟

2. hamneshin نوشته است: سلام آقای دکتر و با سپاس از سایت مفیدتون
    من 5 ساله که ازدواج کردم 2 سال عقد بودیم و طی اون دوران به خاطر ترس از بارداری روابط جنسی با همسرم اصطلاحا به روش لاپایی بود و هر دومون راضی بودیم ولی الان 3 ساله که ازدواج کردیم اما من با دخول ارضا نمی شم در واقع هنگام دخول حسی ندارم و باید تحمل کنم و همون روش لاپایی بهم بیشتر حس می ده - آیا راهی وجود نداره که با همسرم هماهنگ شم و از دخول لذت ببرم ؟؟
    آیا دارویی برای بالا بردن میل جنسی خانمها هست ؟

اول سعی کنید سایت رو خوب مطالعه کنید و از مقالات و تجربیات دوستان بهره کافی ببرید
    سعی کنید معاشقتون طولانی باشه و با توجه به ترشحات کافی واژن و اسرار شما و تمایل شما به دخول دخول انجام شه
    این مشکلی هست خیلی خانمها داشتند و با تمرین رفع شده
    شما میل جنسی دارید و نیازی به مصرف دارو نیست
    مشکل شما چیز بسیار کوچکی است
    با همسرتان در میان بذارید و عنوان کنید بیشتر با کدام نواحی کار کنن تا شما برای دخول تمایل پیدا کنید
    اگر معاشقه و تحریک شدنتون خوب انجام شه بی شک به دخول تمایل پیدا میکنید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. با سلام
    دوست عزیز ،با تایید اظهارات دوستون cloony بنا به تجربه ،چند پیشنهاد دارم:
    1- زمان معاشقه رو زیاد کنید.
    2- در صورت امکان ،تا نزدیک شدن به حالت اورگاسم، از دوخول  خودداری کنید.
    3- استرس نداشته باشید.
    4- مکان،نور،صدا،و... را بهینه انتخاب کنید.
    5- تمرکز داشته باشید.
    6- در آرامش و بدون خستگی ناشی از کار روزانه ،رابطه ،برقرار کنید.
    7- ببینید در چه موضع و اعضائی از بدنتون ،حساسید آنرا به شریکتان بگوئید.
    8- با شکم پر نزدیکی نکنید.
    9- حتی المقدور ، قبل ازآمیزش دوش آب گرم بگیرید.
    10-از اعمال یکنواختی که موجب تکراری شدن (شرطی شدن) میشود ،خودداری کنید.
    11- پوزیشن این عمل را به کرات ، تعویض نمائید.
    12- از مواد غذائی گرم و تند بیشتر استفاده کنید.
    13- از تسریع در تحریک همسرتون ،خودداری کنید(منظورم اینه که بگذارید ایشون شما رو تحریک کنند ،چون آقایون با اینکار،هم خودشون تحریک میشن و هم شریکشونو تحریک میکنند،ضمناً زمان معاشقه،به این روش افزایش میابد.)
    14- فواصل نزدیکی را کم کنید.(چون مردان با هر انزالی ،میبایست برای آمیزش بعدی زمانی رو سپری کنند لذا این حالت از دومین نزدیکی به بعد در یک شب، موجب دیر تحریکی و دیر انزالی در آنان شده و زمان را برای همسرانشان ،جهت تحریک بیشتر فراهم میاورد)
    و....
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. سلام دوستان عزیز من در حال حاضر مجردم وخودم از ازدواج دوری میکنم تنها دلیلشم اینه که میترسم باردار نشم
    می خواستم در مورد مشکلی که دارم ذهنم رو روشن تر کنید
    من مدت 5 سال که پرولاکتینم بالاست و دارو مصرف میکنم ترشح از غدد شیری هم دارم و قبلاهیپوفیزم  متورم شده بود ولی با دارو الان حدود 3 سال دیگه میگن خوب شده
    می خواستم ببینم چقدر من باید نگران باروری خودم باشم با وجود اینکه عادت ماهیانه مرتبی دارم

5. سلام دوست عزیز
    خدمت خانوم همنشین باید عرض کنم استفاده از کاندوم های داتد یا به اصطلاح خاردار میتواند تاثیر بسزایی در ارضا شدن از طریق واژن برای شما داشته باشد.
    تحریک همزمان کلیتورس هنگام دخول به ارضا شما کمک خواهد کرد.که این کار توسط همسرتان باید هنگام دخول صورت پذیرد.
    حتی الامکان ذهنتان را بر روی ارضا از طریق دخول متمرکز کنید.

6. با سلام
    دوست گرامی سرکار خانم seped ،از نظر پزشکی نمیتونم نسخه ای برای شما بپیچم ولی از نظر اینکه شما میترسید باید بگم که یکم اعتماد به نفس داشتن ،خوبه که باید شما در خودتون تقویت کنید بیماریتون هر چه که باشه نباید در آینده تون تاثیر بزاره چون از قدیم گفتند که مریضی مال انسانه و به مرور هم درمان میشه لذا با مراجعه به دکترهای متخصص ،انشالله معضل حل میشه ولی اساساً و جداً این تفکراته نا امید کننده رو از ذهنتون بیرون کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید