شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

در رابطه با ترشح دستگاه تناسلی

1. سلام . من چند روز پیش با نامزدم نزدیکی داشتم . نه بطور کامل . یعنی التش بطور کامل وارد نشد . ولی در اثر یه بی احتیاطی نامزدم حس کرد که قسمت بیشتری از سر التش داره وارد می شه .ولی من نه دردی حس کردم نه خونی دیدم . بعد از 4 -5 ساعت من واژنم رو بررسی کردم چیزی ندیدم.(اینم بگم که من قبلا معاینه ای خودم انجام دادم و دیدم در پایینترین قسمت واژنم سوراخی وجود داره ) روز بعدش من به دلیل خارش و کمی (خیلی کم) سوزش یه بار دیگه چک کردم که احساس کردم اون سوراخی که گفتم بزرگتر شده ولی شاید بخوام بگم یک چهارم (یه ذره بیشتر) بکارتمه و در همون قسمت پایینه . و در همون شب ( یعنی شب بعد نزدیکی ) مایع ژله ایی به رنگ شیری پررنگ از بدن من خارج شد . اول خیلی زیاد بود به اندازه ی دو سوم ته استکان . روز بعدش باز به همین ترتیب بود . این مایع بو داشت ولی نه بوی تند .3-4 شببعدش هی کم و کمتر شد حالا مثل یه ترشح شده . این چه معنی می ده ؟ لطفا کمک کنید.

یه چیز دیگه : کسی که قسمتی از بکارتش پاره شده باشه .. گواهی سلامت روبا درخواست و رضایت شوهر مبنی بر اینکه شهادت بده عمل خودش بوده صادر میکنن ؟

اینو یادم رفت بگم .من از قرص ld طبق دستور ساعت 9 همون شب نزدیکی استفاده کردم

2. سلام دوست
    به هیچ وجه شما نمیتوانید پرده بکارت خودتان را معاینه کنید.
    شما میتوانید با مراجعه به پزشک متخصص زنان نوع آن را مشخص کرده و نداشتن درد در هنگام نزدیکی دلیلی بر تحریک مناسب شما بوده است.
    ترشحاتی که هنگام نزدیکی یا بعد از نزدیکی از واژن خارج میشود طبیعی است.در صورتیکه این ترشحات همراه با سوزش و خارش،ترشحات پنیری زرد یا سبز و بوی بد شدید باشد احتمال عفونت و قارچی شدن وجود دارد.
    گواهی سلامت بکارت مساله ای شخصی میبشد که آن را میتوانید با همسرتان در میان بگذارید.
    در صورتیکه که همسرتان از سلامت شما اطلاع کافی داشته باشد نیازی به مراجعه و گرفتن گواهی سلامت نیست.
    در پزشکی قانونی در شرایطی که شما ذکر کردید داشتن عقد نامه الزامی است.
    معمولا در صورتیکه بکارت شما آسیب دیده باشد متخصص زنان از ارائه گواهی سلامت مبنی بر پاره شدن بکارت توسط همسرتان خودداری خواهد کرد.
    جهت اطلاع از ترشحات مهبلی و قرص های ضد بارداری عبارتهای فوق را جستجو بفرمایید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. ممنون ازز پاسخ خوبتون . ما نامزد کرديم و اين مدت بين نامزدي تا عقد رو توافقي بين خودمون عقد موقت کرديم . من با همسرم مشکلي ندارم
    مشکل ما خونوادست .. اگه خود همسرم به پزشک قانوني بگه که کار خودشه گواهي سلامت ميدن ؟ بايدبرم پيش دکتر زنان يا پزشکي قاننوني ؟
    پس اگه نميشه بکارت رو ديدچيزي که ديدم چيه ؟ از وسط اين شکاف به بالا يه تيکه گوشت . يه چيز ديگه اگه بکارت اين نيست پس امکانش هست که اسيبي نديده باشه . چون فقط تا سر الت وارد شد . تا چقدر وارد شدن میتونه اسیب بزنه ؟>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید