شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا با وجود باکره بودن و پریود شدن بارداری رخ می دهد؟

1. سلام.من 30ساله و باکره  هستم و چند تا سوال داشتم.من تقریباً پریود منظم دارم.روز8 شهریورماه پریود شدم و 23 شهریور یک رابطه داشتم که منی روی باسن ریخته شد و مطمئن نیستم که روی واژن ریخته شده یا نه. ولی قرص مورد اورژانسی را خوردم و ماه بعدپریود شدم و منظم بود ولی حالت تهوع دارم.اما از اونجایی که اطلاعاتم در این زمینه ها صفر هست،خواستم راهنمایی کنید.چون بر اساس اطلاعات داده شده توی سایت آن زمان ،زمان تخمک گذاری هست.
    1-آیا امکان حاملگی هست؟
    2-آیا در صورت پریود شدن بعد از آن امکان حاملگی هست؟(بعضی از افرادی که کلاس های آموزش پیش از ازدواج را برگذار می کنند،می گویند هست)
    3- لطفاً کتاب یا منابع معتبری را معرفی کنید که در این زمینه ها راهنمایی کند(چون در شرف ازدواج هستم)

پیشاپیش ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. shiima59 نوشته است: سلام.من 30ساله و باکره هستم و چند تا سوال داشتم.من تقریباً پریود منظم دارم.روز8 شهریورماه پریود شدم و 23 شهریور یک رابطه داشتم که منی روی باسن ریخته شد و مطمئن نیستم که روی واژن ریخته شده یا نه. ولی قرص مورد اورژانسی را خوردم و ماه بعدپریود شدم و منظم بود ولی حالت تهوع دارم.اما از اونجایی که اطلاعاتم در این زمینه ها صفر هست،خواستم راهنمایی کنید.چون بر اساس اطلاعات داده شده توی سایت آن زمان ،زمان تخمک گذاری هست.
    1-آیا امکان حاملگی هست؟
    2-آیا در صورت پریود شدن بعد از آن امکان حاملگی هست؟(بعضی از افرادی که کلاس های آموزش پیش از ازدواج را برگذار می کنند،می گویند هست)
    3- لطفاً کتاب یا منابع معتبری را معرفی کنید که در این زمینه ها راهنمایی کند(چون در شرف ازدواج هستم)

پیشاپیش ممنون

با توجه به خوردن قرص(اگر درست مصرف کرده باشید) و پریود شدنتون بارداری کاملا منتفی هستش
    اگر مقالات و پستهای سایت رو با حوصله مطالعه کنید به مطالب اموزشی کافی دست پیدا میکنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. دوست عزیز اصلا جای نگرانی نیست چون پریود شدن=عدم بارداری
    درضمن قرص خوردید!اصلا شما باردار نیستی اینو بهت قول میدم
    مواظب باش موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید