شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم سریع

1. با سلام و خسته نباشید .من دختری 26 ساله هستم  مشکلی که برای من پیش آمده اینکه در رابطه جنسی خلیلی  زود به ارگاسم میرسم . حتی گاهی در حین تحریک شدن . البته منظورم ارگاسم از طریق کلیتوریسه . لطفا راهنمایی کنید آیا باید دارویی استفاده کنم؟ یا این مسئله در همه افراد (خانمها) هست.؟؟؟

2. سلام
    نحوه و زمان رسيدن به اورگاسم در افراد مختلف با هم فرق دارد
    به طوري كه بعضي خوب تحريك ميشوند و به اورگاسم ميرسند و بعضي ديگر دير تر تحريك شده و ابه اورگاسم رسيدنشان نيز طول ميكشد .
    شما هيچ مشكلي نداريد خيلي ها از اينكه دير به اورگاسم ميرسند گلگي دارند .
    ولي اگر ميخواهيد ديرتر به اورگاسم برسيد ميتوانيد از تكنيك تغيير فكر استفاده كنيد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. يك سوال هم من دارم
    چرا بعضي از خانمها در هنگام نزديكي انقدر كه از طريق كليتوريس برانگيخته ميشن با اداخل كردن تحرك نميشن و ارضا شدن انها بيشتر طول ميكشه يا اصلا ارضا نميشن
    ايا مشكلي در روش نزديكي و جود داره  يا در الت مرد

4. سلام
    مشكلي وجود ندارد
    تحريك پذيري و اورگاسم در خانم ها با هم متفاوت است
    بعضي ها فقط از راه تحريك كليتوريس به اورگاسم ميرسند و با دخول هيچ وقط به اورگاسم نميرسند  بعضي ديگر نيز اورگاسم را از راه دخول و تحريك نقطه جي تجربه ميكنند .
    اين كاملاً طبيعي است و اين افراد و شريك جنسي آنها مشكلي ندارند
    ولي اگر فردي از هيچ راهي به اورگاسم نرسد و يا خيلي سخت به اورگاسم برسد بايد توسط پزشك زنان معاينه شود .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. نقطه جي همون نقطه اي است يك حدود 3 سانت داخل وازن و تقريبا پشت كليتورس واقع شد و با انگشت اشاره هم ميه اون ناحيه رو تحريك كرد فكر مي كنم اثرش خيلي بيشتر از تحريك كليتوريس باشه البته ميدونم كه در همه افراد متفاوته، البته من شنيدم كه بستگي به عادت فرد داره اگر زني در زمان مجردي از راه تحريك كليتوريس خود ارضائي مي كرده و بعد از ازدواج هم به همين منوال ارضا ميشده به اين نوع ارضا شدن عادت كرده و ميشه با تغيير رفتار اون رو اصلاح كرد ولي زمان ميبره و زنها هم از اينكه نتونند ارضا بشن زياد خوششون نمي اد  Twisted Evil

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید