شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سرم پروزسترون

1. سلام
    من این ماه  IUIشدم پزشکم برای من ازمایش سرم پروزسترون  برای روز 23 پریود نوشته می خواستم بدانم این ازمایش برای چیست؟در ضمن ایشان از تعداد فولیکولها وتخمکگذاری راضی بودند.
    متشکرم

2. سلام.
    "پروژسترون سرم" برای تشخیص حاملگی خارج از رحم، انجام میشود. می تواند به شیوه های مختلف انجام شود.

3. ممنون از جوابتون
    من جواب ازمایشم را گرفتم نتیجه ان 1/16میباشد این چه چیز را میرساند؟
    متشکرم

4. shima110 نوشته است: سلام
    من این ماه  IUIشدم پزشکم برای من ازمایش سرم پروزسترون  برای روز 23 پریود نوشته می خواستم بدانم این ازمایش برای چیست؟در ضمن ایشان از تعداد فولیکولها وتخمکگذاری راضی بودند.
    متشکرم

سلام،
    احتمالا این آزمایش به این دلیل انجام شده که مشخص شود که در فاز لوتئال (بعد از تخمک گذاری) میزان پروژسترون بالا می رود یا نه؟ اگر بالا برود می توان انتظار داشت که رحم تخم لقاح یافته را در خود نگهداری کند. نتیجه آزمایش شما نشان می دهد که به مقدار مناسب پروژسترون بالا رفته است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید